KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Kozaklı Tarım Ürünleri Tic. Ltd. Şti.´ya (Bu metinde "Kozaklı Tarım Ürünleri Tic. Ltd. Şti." olarak kullanılacaktır) aittir.

Kozaklı Tarım Ürünleri Tic. Ltd. Şti. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Kozaklı Tarım Ürünleri Tic. Ltd. Şti. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Kozaklı Tarım Ürünleri Tic. Ltd. Şti. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini http://kozaklitarim.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. http://kozaklitarim.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Kozaklı Tarım Ürünleri Tic. Ltd. Şti. internet sitesini ziyaret eden ve Kozaklı Tarım Ürünleri Tic. Ltd. Şti. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2017 - Kozaklı Tarım Ürünleri Tic. Ltd. Şti.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi